ÇEKİMLERİNİZE BİR FOTOĞRAF EĞİTMENİ DOKUNUŞU “HAKAN KILIÇ”

Fotoğraflarınızı bu alanında 10.000 den fazla kişiye eğitim vermiş ve yüzlerce fotoğrafçı yetiştirmiş bir eğitmenin çekmesine ne dersiniz ?

Öyleyse tanıyalım :

Hakan Kılıç, Ankara Sinema Akademisi ve Ankara Medya Akademisi‘nin kurucusudur. Bu akademilerde eğitim verdiği binlerce öğrencisine sağlamış olduğu ekipmanlarla tamamen uygulamalı ve öğrenme garantili eğitimler vermiştir.

Bir çok fotoğraf sergisi açmış, çok sayıda ödüle ve plakete layık görüşlmüştür. Uluslararası yarışmalarda juri başkanlığı yapmıştır. Basında ve medyada sıkça yer almış, aynı zamanda Türkiye’nin  önde gelen fotoğraf eğitmenleri arasında gösterilmiştir.

Türkiye’nin en  başarılı okullarında görev yapmış ve halen fotoğraf öğretmeni alarak haftanın her günü okulda ve akademide ders vermeye devam etmektedir. Radyo Televizyon – Sosyoloji mezunu olan Hakan, aynı zamanda Gemi kaptanı ve TSF’nin lisanslı sporcusudur.

Verdiği eğitimler ve yaptığı çalışmalar, sosyal medya üzerinden 45 ülkeden yaklaşık 4 milyon kişi tarafından takip edilmektedir. Birçok şehir ve faklı ülkelerden eğitim almak için gelen öğrencileri vardır.

Düğün fotoğrafçısı arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu bir kere daha belirtmek isteriz. Hayatınızın en mutlu ve en özel anının düğün fotoğrafçısı yüzünden kabusa dönmesini istemiyorsanız bizimle iletişime geçerek çekimleri profesyonel ellere emanet edebilirsiniz. Ankara‘nın merkezi Kızılay’da bulunan sanat akademisinde hem fotoğrafçılık eğitimleri verilmekte hem de siz değerli çiftlerimize düğün fotoğrafçılığı hakkında bilgiler vermekteyiz.

Düğün fotoğrafçısı Ankara fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.